Raktáros-targoncás

Világ vezető minőségi kerékpár és kiegészítő gyártással foglalkozó gyöngyösi partnercégünk megbízásából raktáros-targoncás pozícióba munkatársakat keresünk hosszútávra.

Helyszín

Gyöngyös

Információ

Főbb feladatok, munkák:

Raktárban végzett targoncás munka.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Targoncavezetői jogosítvány szükséges: 3324

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent a raktári körülmények között végzett 1 éves targoncavezetői munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés.
  • Napi egyszeri meleg étkezés biztosítása munkaidőben.
  • Jelenléti és teljesítmény bónusz.
  • Ingyenes buszjáratok a munkába járáshoz:

Gyöngyös, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyösoroszi, Lőrinci, Hatvan, Hort, Nagyréde, Gyöngyöshalász, Heves, Boconád, Tarnaméra, Tarnazsadány, Nagyfüged, Ludas, Karácsond, Tarnaörs, Visznek, Jászárokszállás, Vámosgyörk, Adács, Eger, Kerecsend, Kápolna, Kál, Kisnána, Domoszló, Markaz, Abasár.

Az alábbi elérhetőségeken várjuk a jelentkezéseket:

  • e-mail: fabula.rita@hdjobs.hu
  • telefon:  +36-30/442-0639

Oszd meg másokkal is!