Összeszerelő operátor
Téged keresünk! | Jászfényszaru

TV-gyártással, -összeszereléssel foglalkozó, biztos háttérrel rendelkező, piacvezető, multinacionális partnercégünk keres hosszútávra munkavállalókat Jászfényszarun!

Helyszín

Téged keresünk!
Jászfényszaru, Jászfényszaru, 5126 Hungary

Információ

TV-gyártással, -összeszereléssel foglalkozó, biztos háttérrel rendelkező,

piacvezető, multinacionális partnercégünk keres hosszútávra munkavállalókat Jászfényszarun!

Főbb feladatok, munkák:

TV készülékek összeszerelése, gyártósori, álló munka.

A feladatok elvégzése nem igényel szakképzettséget.

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Minimum 8 általános iskolai végzettség.

· Precíz, pontos munkavégzés.

· Jó állóképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Üzemi környezetben, hasonló területen szerzett munkahelyi tapasztalat.

Amit kínálunk:

· Azonnali kezdés.

· Kiszámítható munkaidő, 1 műszakos, 8 órás munkarend.

· Ingyenes céges buszjáratok Jászfényszaru 70 km-es vonzáskörzetében.

· Tiszta és kulturált munkavégzési hely.

· Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés biztosítása munkanapokon.

· Minimálbért jelentősen meghaladó bérezés.

· Jelenléti és teljesítmény bónusz.

· Féléves és évvégi ösztönző ajándékok és juttatások.

· Stabil, nemzetközi háttér.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:

telefon: 06-30/442-0639

e-mail: fabula.rita@hdjobs.hu

Oszd meg másokkal is!