Összeszerelő operátor
Folyamatosan keresünk munkavállalókat | Gyöngyös

Világ legnagyobb, minőségi kerékpár és kiegészítő gyártásával foglalkozó gyöngyösi partnercégünk megbízásából összeszerelő operátor pozícióba munkatársakat keresünk hosszú távra.

Helyszín

Folyamatosan keresünk munkavállalókat
Gyöngyös

Információ

Világ legnagyobb, minőségi kerékpár és kiegészítő gyártásávalfoglalkozó gyöngyösi partnercégünk megbízásából összeszerelő operátor pozícióba munkatársakat keresünk hosszú távra.

Az elvégzendő feladatok:

Kerékpárok, illetve annak részeinek összeszerelése szakaszos és folyamatos gyártósoron. A feladatok elvégzése nem igényel szakképzettséget.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Jó állóképesség.
  • Kétműszakos munkarendben történő munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Üzemi környezetben szerzett munkahelyi tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés.
  • Tiszta és kulturált munkavégzési hely.
  • Napi egyszeri meleg étkezés biztosítása munkanapokon.
  • Jelenléti és teljesítmény bónusz.
  • Napi 8 óra munka, munkaidőkeret alkalmazása nélkül.
  • Ingyenes buszjáratok a munkába járáshoz:

Gyöngyös, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyösoroszi, Lőrinci, Hatvan, Hort, Nagyréde, Gyöngyöshalász, Heves, Boconád, Tarnaméra, Tarnazsadány, Nagyfüged, Ludas, Karácsond, Tarnaörs, Visznek, Jászárokszállás, Vámosgyörk, Adács, Eger, Kerecsend, Kápolna, Kál, Kisnána, Domoszló, Markaz, Abasár.

Az alábbi elérhetőségeken várjuk a jelentkezéseket:

  • e-mail: fabula.rita@hdjobs.hu
  • telefon:  +36-30/958-0925

Oszd meg másokkal is!