Munkaerőpiaci asszisztens, Jászság

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt munkaerőpiaci asszisztens munkatársat keresünk.

Helyszín

Jászberény, Jászberény, Hungary

Információ

Munkatársat keresünk munkaerőpiaci asszisztens pozícióba!

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt munkaerőpiaci asszisztens munkatársat keresünk. Várjuk a jelentkezésed, ha úgy érzed, szívesen lennél tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak!

Főbb feladatok, munkák:

Egy öt fős csapat tagjaként a munkáltató külföldi (ukrán) munkavállalóinak foglalkoztatásával kapcsolatos operatív és adminisztratív feladatok ellátása, a magyarországi tartózkodásuk és munkavégzésük támogatása.

Munkavégzés helye: Jászsági telephelyek (Jászberény-Jászfényszaru).

Az álláshoz tartozó elvárások:

· felsőfokú vagy anyanyelvi szintű magyar és ukrán (orosz) nyelvtudás

· Microsoft Word, Excel alkalmazások felhasználói szintű ismerete

· "B" kategóriás gépjárművezetői engedély

· rugalmas munkavégzés, jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

· angol nyelvtudás

· informatikai ismeretek

· gépjármű-vezetői gyakorlat

· adminisztrációs tapasztalat

Amit kínálunk:

· hosszútávú munkalehetőség

· versenyképes bérezés

· kötetlen munkarend

· lakhatási támogatás vagy szállás biztosítása

· dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

· egyedi megállapodás alapján albérleti támogatás nyújtása

Szükséges végzettség:

· Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Orosz (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Ukrán (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
Havi nettó fizetési keret:

250.000 - 300.000 Ft

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pályázatokat fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal a hr@hdjobs.hu e-mail címre kérjük benyújtani.

Oszd meg másokkal is!