Munkaerőpiaci asszisztens

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt munkaerőpiaci asszisztens munkatársat keresünk.

Helyszin

Szolnok, Szolnok, Hungary

Információ

Munkaerőpiaci asszisztens munkatársat keresünk csapatunkba! Várjuk a jelentkezésed, ha úgy érzed, szívesen lennél tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak!

Főbb feladatok:

A munkáltató által Magyarországon foglalkoztatott ukrán állampolgárságú munkavállalók foglalkoztatásával, illetve tartózkodásával kapcsolatos részfeladatok ellátása (kapcsolattartás a munkavállalókkal, tolmácsolás, adminisztrációs tevékenység). A munkaköri feladatok ellátása egy erre specializálódott csapat tagjaként történik. A munkavégzéssel érintett megyék: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Heves megye, Pest megye (Budapest), Fejér megye.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • orosz (ukrán) és magyar felsőfokú nyelvtudás
  • Microsoft 365 felhasználói szintű ismerete (kiemelten: Word, Excel, OneDrive)
  • "B" kategóriás gépjárművezetői engedély és gyakorlat
  • mobilitási (költözési) hajlandóság
  • esetenként éjszakai és hétvégi munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • orosz (ukrán) és magyar anyanyelvi szintű      nyelvtudás
  • angol középfokú nyelvtudás
  • HR és személyügyi területen szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • kötetlen munkarend
  • lakhatási támogatás vagy szállás biztosítása
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

Pályázatokat magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk:

hr@humangroup.hu

Oszd meg másokkal is

  • Facebook Social Icon