Megváltozott munkaképességű adminisztrációs ügyintéző
Várjuk jelentkezését! | Budapest, Jászfényszaru, Jászberény

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt megváltozott munkaképességű adminisztrációs ügyintéző munkatársat keresünk minimum 4 órában.

Helyszín

Várjuk jelentkezését!
Budapest, Jászfényszaru, Jászberény

Információ

Munkatársat keresünk adminisztrációs ügyintéző (Megváltozott munkaképességű) pozícióba!

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt megváltozott munkaképességű adminisztrációs ügyintéző munkatársat keresünk minimum 4 órában a következő telephelyekre: Budapest VIII. kerület, Jászberény, Jászfényszaru.

Várjuk a jelentkezésed, ha úgy érzed, szívesen lennél tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak!

Főbb feladatok, munkák:

Kollégáink támogatása általános irodai adminisztrációs feladatokban: iratrendezés, szkennelés, adatrögzítés, iktatás.

Egyéb dokumentációs és rendszerezési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

• rehabilitációs hatóság által kiállított érvényes komplex minősítés

• középfokú végzettség

• felhasználói szintű számítógépes ismeretek

• megbízhatóság

• önálló, pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• azonnali kezdési lehetőség

• minimum napi 4 vagy akár 8 óra munka

• tiszta és kulturált környezet

• dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

Pályázatokat fényképes önéletrajzzal, és a telephely megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

hr@hdjobs.hu

Oszd meg másokkal is!