Bér- és TB ügyintéző

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt Bér- és TB ügyintéző munkatársat keresünk.

Helyszín

Szolnok, Szolnok, Hungary

Információ

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt Bér- és TB ügyintéző munkatársat keresünk. Várjuk a jelentkezésed, ha úgy érzed, szívesen lennél tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak!

Főbb feladatok:

A havi szinten megkapott munkaidőnyilvántartások kezelése, számfejtése, ellenőrzése a legfőbb feladat. Kiemelten fontos a partnerek részére a mindenkori adatszolgáltatások teljesítése pontosan és gyorsan. A társadalombiztosítási kifizetőhelyhez tartozó feladatok ellátása a többi munkatárssal együttműködve. Fontos a csapatszellem, így olyan kollégát keresünk, aki tud és akar is csapatként dolgozni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

· OKJ szakmai bizonyítvány

· Legalább középhaladó Excel tudás: függvények ismerete és magabiztos használata (fkeres, ha, szum, szumha, darabteli, darabüres, darab1-2)

· 2-3 év munkaerőkölcsönző cégnél szerzett szakmai tapasztalat

· Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság

· Rendszerszemlélet

· Szakmai igényesség, magas ügyfélfókusz

Előnyt jelent:

· Szakirányú alapszakos végzettség, vagy bármely közgazdasági diploma

· Angol középfokú nyelvvizsga

· Haladó Excel ismeretek

· 3-5 év munkaerőkölcsönzésben szerzett tapasztalat

· Kulcs-Bér program ismerete

Amit kínálunk:

· Hosszútávú munkalehetőség

· Versenyképes bérezés

· Igényes munkakörnyezet

· Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

Pályázatát fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi e-mail címre várjuk:

hr@hdjobs.hu

Oszd meg másokkal is!